Warsztaty i imprezy integracyjne

Kuchnia to serce domu. Miejsce, które bije naturalnym ciepłem. To w kuchni toczą się najlepsze rozmowy i każda impreza wcześniej, czy później przenosi się właśnie tam.

Organizujemy spotkania integracyjne dla pracowników. Wydarzenia okolicznościowe, Boże Narodzenie, Wielkanoc, spotkania, które scementują Wasz zespół. Imprezy integracyjne w Studiu Kulinarnym Zmokła Kura to niebanalny pomysł, by wspólnie z najlepszymi szefami kuchni, blogerami kulinarnymi przygotować dania, które podbiją Wasze podniebienia.

Każde menu przygotowujemy indywidualnie pod Państwa zapotrzebowanie. Dobieramy prowadzących, którzy specjalizują się w wybranym menu. Od kuchni włoskiej po tradycyjne japońskie rolki sushi. Tradycyjna kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu, szybki street food, a może kuchnia fit. Wszystko zgodnie z Państwa potrzebami. Coś więcej? Fotograf, który uchwyci i uwieczni każdy najważniejsze momenty imprezy. Tematyczne dekoracje. Spokojnie damy radę 🙂

Prezentacje produktów

Jeśli poszukują Państwo miejsca w którym w praktyce można zaprezentować swój produkt dla partnerów biznesowych, przedstawicieli handlowych, dziennikarzy, blogosfery to jest to idealne miejsce. Przygotowując na żywo wyjątkowe danie w oparciu o Państwa produkt, bez wątpienia można lepiej uwidocznić jego wyjątkowość.

Sesje fotograficzne

Organizujemy kulinarne sesje zdjęciowe. Ujęcia w namiocie bezcieniowym wykorzystywane do katalogów i innych materiałów drukowanych oraz kompozycyjne kadry w których Państwa produkt prezentujemy w stylizacji.

Pokazy kulinarne

Live cooking, czyli gotowanie na żywo, na oczach gości, klientów, uczestnikó∑ Państwa eventu to od zawsze coś co wzbudza ogromne zainteresowanie. Prezentacja umiejętności najlepszych szefów kuchni, od kuchni to nie tylko niezwykłe doznania smakowe, ale również wizualne. Przygotowujemy menu pod konkretną imprezę tematyczną. Dysponujemy własnym sprzętem kulinarnym, który możemy przewieźć w dowolne miejsce pokazu kulinarnego.

Zapraszamy do kontaktu