fbpx

Cud miód 3: warsztaty kulinarne

Data

14/08/2022

Godzina:

11:00

Cena biletu

Free

Fundacja Jedzenie Ma Moc zaprasza na bezpłatne, miodem płynące warsztaty kulinarne. “Cud Miód” to 4 spotkania promujące zdrowotne właściwości miodu z podlaskich pasiek. Wykorzystanie nektaru w codziennej kuchni, ciekawe pomysły na wykorzystanie miodu i produktów pszczelich, tego wszystkiego dowiedzą się i sprawdzą w praktyce uczestnicy warsztatów.

Informacje: tel. 519 133 706 | mail: fundacja@jedzeniemamoc.pl


Liczba miejsc jest ograniczona, a każdy uczestnik może zapisać się tylko na jeden termin. Obowiązuje rezerwacja miejsc, przy tym bardzo prosimy, aby osoby które zapisały się na warsztat, a z różnych przyczyn finalnie nie będą mogły wziąć w nich udział, poinformowały o tym telefonicznie lub mailowo, albo wyznaczyły zastępstwo. Nie chcielibyśmy, aby miejsce przepadło.

Warsztaty są otwarte wyłącznie dla mieszkańców Województwa Podlaskiego. Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego.

Pomysłodawcą warsztatów i ich organizatorem jest Fundacja Jedzenie Ma Moc, która tylko w ciągu dwóch lat przeprowadziła autorskie warsztaty kulinarne w ramach własnych projektów dla mieszkańców m.in. Suwałk, Łomży, Wysokiego Mazowiecka, Hajnówki, Trzciannego, czy Nowych Piekut. Partnerem wydarzenia jest pasieka i blog pszczeli Halo z ula.

Rezerwacja miejsca

BRAK miejsc Lista rezerwowa
  • Zmokła Kura
  • Witosa 15b/lok.9
  • Białystok
Udostępnij wydarzenie
Dodaj do kalendarza