fbpx

Akademia kulinarna 2024

Data

01/07/2024

Godzina:

07:30

Cena biletu

390,00 

Turnus I: 01.07 – 05.07.2024

Startujemy z  kolejną edycją Akademii Kulinarnej Zmokłej Kury! Zapewniamy, że najbliższe lato w naszym Studiu oznaczać będzie pełnię “odlotowych” zabaw. Piękna pogoda to idealna pora na aktywny i pyszny wypoczynek Państwa Zuchów. A my jak co roku szykujemy gigantyczną moc atrakcji, którymi po brzegi wypełnimy 5 dni każdego turnusu.

Codzienne warsztaty kulinarne, zajęcia sportowo – ruchowe, wyjścia pełne kreatywnych doświadczeń… czyli cała masa atrakcji. Każdy dzień to nowe warsztaty, nowe smaki i nowe zajęcia rekreacyjne. Słowem zrobimy wszystko, aby Państwa pociechy ani przez moment się nie nudziły. Co roku odkrywamy nowe miejsca i nowe formy aktywności. Wszystko oczywiście pod okiem zawodowych trenerów.

Bezpieczeństwo Państwa dzieci jest dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego do każdego z rodziców, którzy zapiszą swoje pociechy na naszą Akademię, wyślemy kartę zgłoszeniową i informacyjną. Znajdują się w niej informacje, które pozwolą nam lepiej zadbać o dzieci. Przez cały czas trwania zajęć z grupą przebywa od dwóch do czterech opiekunów.

Zapewniamy: opiekę wykwalifikowanej kadry (opiekunowie z uprawnieniami do pracy z dziećmi), bilety na wszystkie atrakcje i przejazdy. Ubezpieczenie NNW, wyjazdy na codziennie nowe atrakcje, drugie śniadania i obiady, wodę na każdy dzień, przybory, składniki, fartuchy na warsztaty kulinarne.

Koszt: 780 zł/os. (płatne w dwóch częściach: pierwsza – 390 zł to opłata rezerwacyjna realizowana przez stronę www.zmoklakura.pl.

Tylko wpłata pierwszej części gwarantuje udział w Akademii Kulinarnej Drugą część kwoty – 390 zł, prosimy wpłacić gotówką pierwszego dnia zajęć.

Godziny zajęć: zbiórka od godziny 7.30. Odbiór dzieci do godz. 16.00

Pytania: mailowo lub pod numerem telefonu 502 090 507

Zajęcia skierowane są do dzieci, które interesują się tematyką kulinarną (w wieku 7+).

Rezerwacja miejsca

BRAK miejsc Lista rezerwowa

Prowadzący: Zmokła Kura

  • Studio Kulinarne Zmokła Kura
  • Witosa 15b lok. 9
  • Białystok
Udostępnij wydarzenie
Dodaj do kalendarza