Akademia Kulinarna / turnus I

półkolonie_białystok

Data

04/01/2021

Cena biletu

200,00 

Turnus I: 4 – 8 stycznia 2021

Przed nami 12 edycja Akademii Kulinarnej Zmokłej Kury! Ferie, zima i dużo śniegu, czyli wszystko to co zuchy lubią najbardziej. Jak co roku w tym czasie, zapraszamy wszystkie dzieci na 5 pysznych dni, zajęć kulinarnych, sportowych, plastycznych, filmowych… czyli cała masa atrakcji. Każdy dzień to nowe warsztaty, nowe smaki i nowe zajęcia rekreacyjne. Słowem zrobimy wszystko, aby Państwa pociechy ani przez moment się nie nudziły. Co roku odkrywamy nowe miejsca i nowe formy aktywności. Wszystko oczywiście pod okiem zawodowych trenerów.

Bezpieczeństwo Państwa dzieci jest dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego do każdego z rodziców, którzy zapiszą swoje pociechy na naszą Akademię, wyślemy kartę zgłoszeniową i informacyjną. Znajdują się w niej informacje, które pozwolą nam lepiej zadbać o dzieci. Przez cały czas trwania zajęć z grupą przebywa od dwóch do czterech opiekunów.

Zapewniamy: opiekę wykwalifikowanej kadry (opiekunowie z uprawnieniami do pracy z dziećmi), bilety na wszystkie atrakcje i przejazdy. Ubezpieczenie NNW, wyjazdy na codziennie nowe atrakcje, drugie śniadania i obiady, wodę na każdy dzień, przybory, składniki, fartuchy na warsztaty kulinarne.

Koszt: 430 zł/os. (płatne w dwóch częściach: pierwsza – 200 zł to opłata rezerwacyjna realizowana przez stronę www.zmoklakura.pl.

Tylko wpłata pierwszej części gwarantuje udział w Akademii Kulinarnej Zmokłej Kury. Drugą część kwoty – 230 zł, prosimy wpłacić gotówką pierwszego dnia zajęć).

Godziny zajęć: zbiórka od godziny 7.30. Odbiór dzieci do godz. 16.00

Pytania: mailowo lub pod numerem telefonu 502 090 507

Zajęcia skierowane są do dzieci, które interesują się tematyką kulinarną (w wieku 7+).

Rezerwacja miejsca:

Sorry, Event Expired

Prowadzący: Zmokła Kura

Adres: Studio Kulinarne Zmokła Kura
Witosa 15b lok. 9
Białystok
Polska
Udostępnij wydarzenie
Dodaj do kalendarza